15 березня, згідно графіка роботи РМО вчителів початкових класів, відбулося засідання школи вчителів 3-х класів. Роботу розпочали круглим столом «Інтерактивне навчання в системі новітніх технологій». Досвідом роботи ділилися вчителі закладів загальної середньої освіти Золочівської селищної ради. Фрагменти уроків продемонстрували вчитель Олександрівського ліцею Назаренко Н.Ю. та вчитель Золочівського ліцею №2 Тараканова Л.О.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p403x403/53703475_1281948571962373_5627266172694036480_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=89704f72c5164e4a7fbad712c1af3f77&oe=5D4D5671)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/54278129_1281948781962352_3502236244350337024_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=229704cb84e06f540b77fd94a0debb11&oe=5D1BE488)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/53871221_1281949051962325_857844478138908672_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=de104d4c47cdd518ffcbd5cd32da6461&oe=5D1CB100)