ОЗДОРОВЛЕННЯ

2023 рік


Завдяки співпраці начальника Золочівської селищної військової адміністрації Віктора Коваленка з благодійним фондом “Шведський Фонд Допомоги”, 17 дітей військовослужбовців нашої громади оздоровилися у дитячому таборі “Вітрила Надії”, який розташований на Волинщині у період з 7 по 13 серпня 2023 року.


10 дітей Золочівської громади відпочили у дитячому таборі міста Гнєзно (Великопольське воєводство). Відпочинок був організований головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко, а також за підтримки Харківської обласної військової адміністрації на запрошення Маршалека Великопольського воєводства Марека Возняка.

Діти мали можливість  перепочити та відновити свій моральний і емоційний стан.

  

Щиро дякуємо Маршалеку Великопольського воєводства пану Мареку Возняку, його заступниці пані Пауліні Стохнялек, а також усьому колективу Бюро міжнародної співпраці Великопольського воєводства та гостинному табору в Гнєзно за запрошення на канікули дітей з громад Харківської області, які знаходяться біля російського кордону і найбільш постраждали від окупації або досі перебувають під щоденними обстрілами.  Дякуємо польським партнерам.