16 березня на базі фізкультурно – оздоровчого комплексу Золочівської ДЮСШ пройшов турнір з фут залу серед юнаків 2004-2005 р.р.н. закладів загальної середньої освіти пам`яті колишніх учителів фізичної культури Золочівського ліцею №3 Несвітайла Миколи Вікторовича та Несвітайла Сергія Миколайовича. Турнір пройшов при підтримці відділу освіти, молоді та споту Золочівської селищної ради, КЗ «Золочівський ліцей №3», Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи, рідних Миколи Вікторовича та Сергія Миколайовича – Несвітайло Валентини Григорівни і Несвітайла Олександра Миколайовича. В турнірі прийняло участь десять збірних команд Золочівських ліцеїв №1, №2, №3, Феськівського, Довжанського, Удянського, Івашківського, Малорогозянського, Ряснянського ліцеїв та Лютівської гімназії. Переможцями в групах стали КЗ «Золочівський ліцей №1» та КЗ «Удянський ліцей» ім.Угловського. В суперфінальній грі між даними командами перемогу святкувала команда «Золочівського ліцею №1».
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/53681201_1283714331785797_5673636864414711808_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=3be0a121d00ab770d7baf3b8a19063c0&oe=5D0E38C5)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/54436448_1283714351785795_3176309807825027072_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=c2cc82649ea5c2100316a7461e04d9da&oe=5D09C0B1)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/54727964_1283714318452465_2004694256198877184_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=fee3a2ef7d3bb6e0be6acb21e5d7abb3&oe=5D170BA9)