17 березня на базі фізкультурно – оздоровчого комплексу пройшов традиційний п`ятнадцятий турнір з фут залу серед команд – ветеранів старостинських округів Золочівської селищної ради пам`яті Віктора Михайловича Клименка. Віктор Михайлович – майстер спорту з пожежно – прикладного багатоборства, все своє життя присвятив розвитку фізичної культури та спорту в Золочівському районі, працюючи учителем фізичної культури, головою фізкультурно – спортивного товариства «Колос», головою районного спорт.комітету, директором дитячо – юнацької спортивної школи «Колос». Іменем Клименка В.М. названо стадіон «Колос» в селищі Золочів. В тунірі прийняли участь шість команд. В категорії 35 років та старших: Феськівський старостинський округ, «Альфа» Олександрівка, «Колос» Золочівської селищної ради. В категорії 45 років та старших: Довжицький, Феськівський старостинські округи, «Колос» Золочівської селищної ради. Серед переможців турніру – команди Феськівського та Довжицького старостинських округів. Кращими гравцями турніру визнано Коваля Михайла (с.Феськи) та Гур`єва Федора (с.Довжик). Змагання пройшли при підтримці Золочівської селищної ради, Золочівської федерації футболу
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/54374630_1283724281784802_7960086374005080064_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=1ab4615da706e30fdcade76786e2e82c&oe=5D1C94DF)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q84/p160x160/54516311_1283724138451483_8365935855486894080_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=adebfa5c1caf08e0bc255430b96068db&oe=5D047D32)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/p160x160/54278956_1283724125118151_846027348070367232_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=9b6dcdeb80a1e1fff92d13736498d55a&oe=5D0CA2BD)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/53926314_1283724101784820_774118952606367744_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=db611e6c38e09409c84e3747ed1f3b4d&oe=5D02FF85)