18 березня на базі КЗ «Золочівський ліцей №1» відбулося практичне заняття для вчителів біології з розв’язування задач з генетики підвищеної складності. Заняття вела Потапенко Галина Сергіївна, старший викладач кафедри ботаніки природничого факультету ХНПУ ім. Г.С.Сковороди. На занятті були присутні 13 вчителів біології. Протягом заняття були актуалізовані вміння працювати з родоводами, розв’язувати ускладнені задачі з генетики популяцій, взаємодії неалельних генів та кросинговеру.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/54257634_1283838155106748_8051247651863134208_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=7e5a7da10253d5268dc3b2418a0d2a4e&oe=5D0D520A)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/55510759_1283838138440083_842216582502416384_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=ce71cfbcdbdca970e48c322736408c93&oe=5D1AF24F)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s851x315/54523449_1283838191773411_2108831953108074496_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=0a20fb98cff1cf6aad74ed9d707fb5a8&oe=5D193D0A)