23 березня 2019 року в селищі Золочів на базі фізкультурно – оздоровчого комплексу відбулися обласні зональні змагання з фут залу за програмою Спартакіади з видів спорту серед районів, міст та об`єднаних територіальних громад Харківської області. В змаганнях прийняли участь Вовчанський, Дергачівський, Богодухівський райони, а також господарі – команда Золочівської об`єднаної громади. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Золочівський селищний голова Канівець Леонід Васильович. Команди змагалися по круговій системі. Золочівці перемогли команду з Вовчанського району з рахунком 3:0, а також з рахунком 3:1 перемогли сусідів з Дергачівського району. Команди Дергачівського та Вовчанського районів зіграли з нічийним рахунком 4:4. І за підсумками проведених матчів у фіналі обласної Спартакіади продовжать змагатися команди Дергачівського району та Золочівської об`єднаної громади. Золочівщину представляла команда у складі: Лаврінека Сергія, Набоки Вадима, Хандоги Богдара, Філоненка Артема, Носкова Владислава, Цилюрика Максима, Постольного Владислава, Скубака Владислава, а також тренера команди – Чуяса Анатолія
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s552x414/55686877_1288202244670339_1989578294894264320_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=b60ba0e63bc7f74718315c8922687fd2&oe=5D42A815)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q84/s600x600/54279178_1288202261337004_948645665938866176_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=7242b2bdb98b5f2673dbaba23b80032a&oe=5D47E288)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q86/p261x260/54524383_1288202234670340_8441506234556743680_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=4c5c14c9b2a0ece51f0a4cf6f9089de4&oe=5D0D544E)