Турнір з волейболу, присвячений пам`яті С.М.Несвітайла
26 березня на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу пройшов турнір з волейболу, присвячений пам`яті С.М.Несвітайла. Ініціатором його проведення виступила Золочівська селищна організація профспілки працівників освіти. У змаганнях взяли участь сім команд закладів освіти. Перехідний кубок турніру та диплом І ступеню виборола команда Золочівського ліцею №3, команда Золочівського ліцею №2 нагороджена дипломом ІІ ступеню, а колеги із Довжанського ліцею – дипломом ІІІ ступеню. Всі команди-учасниці змагань нагороджені заохочувальними призами.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/55506886_1289032704587293_7798484024720097280_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=090a0e47fb1dcafb9eaa7581ecf32dbe&oe=5D0DC1CE)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s280x280/55536544_1289032727920624_5899372979623559168_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=8b75afc73dedae539b8e92b456700b34&oe=5D0FF0E0)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/p160x160/55619286_1289032721253958_3574927127021092864_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=0e96df4dd628eefec50b8fe8049b6a2c&oe=5D143079)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q85/s240x240/56158016_1289037117920185_4443364218577616896_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=63c20dfbdb9d17378f4aae60f1c95b09&oe=5D09D06E)