27 червня День народження святкує директор КЗ«Малорогозянський ліцей» Золочівської селищної ради Задеря Людмила Михайлівна.
Шановна Людмило Михайлівно! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/65830805_1357565897733973_8690418272467681280_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmmdi1959DhrxSJupBHK61f4bj3uuCCq9LpzngKQkbr4g7a7IDgYoA33ZB8NVZG7Jg&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=9f96d69085ecceeb360a168c93f0f30d&oe=5DBD958F)