Ось і закінчились випускні вечори у закладах освіти Золочівської громади. Ще одне покоління вилетіло із шкільних стін у безмежний незвіданий світ. Попереду на них чекає навчання у вузах, а для декого, можливо, й робота, та шкільні роки назавжди залишаться в спогадах найкращим безтурботним часом. Мрії, очікування, смуток уже дорослі діти передавали присутнім рухами традиційного прощального вальсу, навіюючи глядачам спогади їхнього свята юності.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p235x350/65706555_1360673267423236_9045346956695568384_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQnmTsrsDChzEZGzkVimipCP4r0AH9yK0orINxZ_U8O4dXSMFXel5hKXByGxxlTH1RY&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=a114c2eb19e0fa0c6c2ba15ed4ebb5c4&oe=5DAEAF0C)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/65536360_1360673204089909_1780564982744743936_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkWUi48Rfz7cXERyAf2GuWihRrdskKnb6g7l6h4_BkX28uUNT004Vd2HpLb-fNoh30&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=ec3608c9d9eac8a2b2438497cddce1e7&oe=5DB0F0C5)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/65386470_1360673210756575_4181829804359680000_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnD7iSAFJN1uE0kCeM9GspMoYXkK7DfSTAyDVB4E7FkTNDHwK2h7eeYhLEb5IH70Xc&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=aad0fa265340a777424b621a4ed7e041&oe=5D80B131)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/65607905_1360673274089902_8759621572974608384_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQmxziZtnuASbdKK75mCrOR3JUGVla7Hp5d6m6dzcrZZBG9bL2-3OGUSkCiXL5eR-KQ&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=0ac0e63eea5ecb0e8742b2f42dce4719&oe=5DBAEF15)
+3