З 9 по 17 липня 2019 року на території села Красногорівка Білоцерківської ОТГ Великобагачанського району Полтавської області проходив Чемпіонат України з техніки велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2002-2004р.р.н., в якому приймало участь тринадцять команд з різних областей України. Команда Харківської області посіла третє загальнокомандне місце. На комплексній дистанції, яка складалася з фігурного водіння велосипедом, тріалу та велокросу учениця КЗ «Золочівський ліцей №3», вихованка тренерів Олійник З.І. та Касян І.І. Бехтер Анна виборола бронзову медаль, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України. Анна також стала чемпіонкою України на дистанції фігурного водіння, та бронзовим призером на дистанції тріалу. Срібними призерами Чемпіонату України в командному заліку на комплексній дистанції та на дистанції велораллі стали також наші Золочівські велосипедисти Сухар Андрій (КЗ «Золочівський ліцей №1) та Олійник Даніїл (КЗ «Золочівський ліцей №3»), які підтвердили звання кандидатів в майстри спорту України. В складі команди Харківської області виборювали нагороди також учні КЗ «Золочівський ліцей №1» Бабенко Вадим та Тесленко Владислав. Переможці та призери Чемпіонату України та їх тренери нагороджені Кубками, грамотами, медалями Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно–патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.