22 липня День народження святкує секретар відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради Борох Яна Юріївна!
Шановна Яно Юріївно! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s552x414/67327261_1376610035829559_8194154923336663040_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQllf_4a31nR-UVVUrhzq_rJ6JDJmjD7Nrn-ReDqFQwIplbaQN6cSH-3OFRMXLcZy9k&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=5596d60413b07c7b1f519820fc4f69d5&oe=5DDEF03C)