13 вересня День народження святкує Веретільник Світлана Володимирівна!
Шановна Світлано Володимирівно! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s552x414/70405914_1418512728305956_2865759861025538048_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQmM9z9IL2ZgLpea6Y4Cdd0eAkwPJpC3HJnsoJmVXBZ0nU5U_I-bBwOn3PTsI8NHIT8&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=fbaefa6f20eb2abcf899deb7127a21f2&oe=5E06FBC4)