В місті Кропивницькому з 19 по 22 вересня 2019 року проходив Кубок України з велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2006 років народження. Вітаємо Золочівських велосипедистів: Олійника Данііла Бехтер Анну, Сентюрова Максима, Івасюка Владислава, Тесленка Владислава, які в складі збірних команд Харківської області стали переможцями та призерами як особистої першості так і в загальнокомандному заліку.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/71546352_1430432993780596_4126918875113586688_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQln38Vi0VK9rtLeGuV_aba1YYvTV_qsVWewX0Jux5li3E85UOhg7oiZLt7csipOkck&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=b80dc7f348aff2aa19fd3ae9b0423e72&oe=5E312B2D)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/70838976_1430432800447282_5979845621480161280_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQm6FxElMVtjnv-1m-lBh47ARewOH2kQ--d83F6zoBT2iWvsR7IidfYzAGitjSiBW00&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=301855a145a701abf89ba147153eb62d&oe=5E3A0743)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/71085346_1430432787113950_7999617944487198720_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQl3JR8kDcqtaqsoW6k7QlA_BYNa3n-qU7UVBHm47lkhowCxFZV3t9mRPixr5Fwk20k&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=7f8f196a45b0d2d2589abc4fb46fd9d6&oe=5E31BC4E)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/70837758_1430432780447284_6927582197461286912_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQn3DYPmrJSvdOsIQTpB95QTmcCTT4S7DoR9obFTHoMy3ZL0SfhBiDuyd6Cg3pt9Sec&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=251f55acd9a5f0d631f080726587e347&oe=5DFB1446)