13 жовтня на районному стадіоні «Колос» відбулися змагання на «Приз закриття футбольного сезону 2019 року» серед команд спортивних клубів старостинських округів Золочівської селищної ради, в який прийняли участь команди «Ніка» Калинове, «Колос» Писарівна, футбольний клуб «Довжик» та «Альфа» Олександрівка. Вітаємо команду «Альфа» Олександрівка з перемогою, які в фінальному матчі перемогли команду «
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/72361518_1447005962123299_7041608511108677632_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQl5v2zilYi4y8IgH2vTmMcTe-fRMjIdGVLxzUlC2ZGfVn8PsfIKsW_c2UlVvkXU53o&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=fbd2a1afcb104c570a997af7d6f4e21c&oe=5E1A0EBD)