Протягом травня – вересня 2019 року на футбольних полях Золочівської громади проходили матчі Чемпіонату Золочівської селищної ради з футболу. В змаганнях приймали участь команди «Альфа» Олександрівка, Футбольний клуб «Довжик», «Легенда» Феськи, «Рідний край» Гуринівка, «Ніка» Калинове, «Колос» Писарівна та «Авангард» Золочів. Всі команди, які приймали участь в Чемпіонаті з футболу, мали фінансову підтримку від Золочівської селищної ради. 13 жовтня 2019 року на районному стадіоні «Колос» відбулася церемонію нагородження команд за підсумками Чемпіонату Золочівської селищної ради з футболу сезону 2019 року. Третім призером стала команда «Легенда» Феськи. Команда набрала 27 очок. Президент клубу: Луценко Микола, Тренери команди: Рудік Олександр, Лавріненко Сергій, Лавріненко Василь. Срібним призером стала команда Футбольного клубу «Довжик». Команда набрала 28 очок. Тренер команди: Носков Владислав. Переможець Чемпіонату – команда «Альфа» Олександрівка. Команда набрала 31 очко. Президент клубу: Белінський Віктор. Тренер команди: Сидоренко Владислав. Кращим бомбардиром Чемпіонату з футболу сезону 2019 року, який забив 19 м`ячів, став гравець команди «Альфа» Олександрівка – Чегурко Єгор. Команди – призери та кращий гравець нагороджені Кубками, медалями та грамотами Золочівської селищної ради.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/72979453_1447003842123511_7994574042268958720_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQmRpobtTD6qry5EmiVYjwzirjymGSCkE0H7K7QBDFxutZVEPrf2l5gjOq5Ax3sBPl4&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=e6082834916ed1f3f422ead5ede78149&oe=5E247B12)