04 грудня 2019 року на базі Золочівського Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства, мовознавства та літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Усього на 7 секцій було представлено 9 робіт, 8 з яких отримали високі оцінки журі і були рекомендовані для участі у ІІ етапі конкурсу. Свої роботи представили учні КЗ «Золочівський ліцей №1», КЗ «Золочівський ліцей №2», КЗ «Івашківський ліцей» і КЗ «Феськівський ліцей».
Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у науково-дослідницькій діяльності!
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/78272823_1498537560303472_4494639732885553152_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=RMbmJs6QrJUAQmIK2Qg5UEHpjji4wGf2stUW0JrK8XS4Bv57tH-PwbZlQ&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=777b50f296430e500b03676a0c803c8d&oe=5E3E65D5)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p168x128/78309160_1498537330303495_5984556174106689536_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=WIm1VJI4QnUAQkHf_puxIuyKQlJOOHAbD_-yqNFXu4wlDG-25DkTL6P_g&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=23fd93fe041c21c414d5962688681b55&oe=5E7B7E12)