05 грудня 2019 року на базі Золочівського Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук у відділенні наук про Землю. Усього на 3 секції було подано 4 роботи, 3 з яких були рекомендовані для участі у ІІ етапі конкурсу. Свої роботи представили учні КЗ «Золочівський ліцей №1», КЗ «Золочівський ліцей №2», КЗ «Золочівський ліцей №3» і КЗ «Сковородинівський ліцей».
Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у науково-дослідницькій діяльності!
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/78368350_1498749210282307_836944699125137408_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=tAx1S1UZYg0AQnMuN1L9Ke6hZ928wSo0gCk4oHpfyth8ifPzZOCmYYa1A&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=c63dfe3e3a893d19684656b5af0597c9&oe=5E3E3935)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/79655372_1498749486948946_1395254842326253568_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=ytMm64s0ZncAQn3x9sMZdZ6ICK-Jm_Rpz8hvleQmWicq3YcEINKLyT9iw&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=d5142073df909a9e17d43965a1250d52&oe=5E85B1A8)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p168x128/79637904_1498749496948945_597851261395533824_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=D-fLf41zkYwAQmmp4MvnQxiTBS_1mpXGz0xrPrw5yFobcA2yARgdv7YVA&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=147e286992b88315a89c151320cd4163&oe=5E79EEDE)