23 січня відбулося засідання методичної студії вчителів географії за темою: “Самоосвіта вчителя – шлях до підвищення педагогічної майстерності”. Досвідом роботи поділилися директор КЗ “Малорогозянський ліцей” Золочівської селищної ради Задеря Л.М. та заступник з виховної роботи КЗ”Феськівський ліцей” Золочівської селищної ради Луценко Л.М. Голова методичної студії Стародубцева В.А., вчитель географії КЗ “Золочівський ліцей №2″Золочівської селищної ради, провела практикум “Географічні задачі як засіб формування компетентної особистості”.
Методист Скляренко Т.О.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/81520125_1551406428349918_2718722574769979392_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=BTzQIzwsWVEAX9G285M&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&_nc_tp=1002&oh=0f704f1a3d60919f99944131d0313f39&oe=5ED35476)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/82699148_1551407035016524_4428196515801989120_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=Qw2CIazTLkoAX-WmzRc&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&_nc_tp=1002&oh=d7c7fac15b0f43da5e2b22db924eebea&oe=5ED71993)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/82714685_1551407245016503_4864213070181826560_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=Vyx4qfDyiN8AX89qsx-&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&_nc_tp=1002&oh=7f836d938448f0c79b2077d5f2c288b3&oe=5ED8592A)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/82736675_1551407535016474_7686079653932433408_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=S1Pu9nBmJyAAX96OfPf&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&_nc_tp=1002&oh=f3afb70513007d0ad6ab960a770722a5&oe=5E8D3C5E)