Вітаємо збірну команду юнаків 2005 року народження Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи – бронзових призерів зонального Чемпіонату України з фут залу. Команда виборола право приймати участь у фінальній стадії Чемпіонату України.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/83975521_1557005947789966_7060936911912697856_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=THb-0QF7JZMAX_Gn8gD&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=33f63528c9a399e97c1eb4388adc688a&oe=5ECBAB33)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/83694234_1557006091123285_2397347519383207936_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=BkGXS10j7ucAX8mHPFn&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=4e707936f194d03ba538255f95cdee69&oe=5ED49372)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/83260941_1557006107789950_1415922482652643328_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=JOruZ0eqUesAX-OHKA4&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=583486719a64f80bdadc0cba7b854188&oe=5ED1803C)
Вітаємо збірну команду юнаків 2005 року народження Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи – бронзових призерів зонального Чемпіонату України з фут залу. Команда виборола право приймати участь у фінальній стадії Чемпіонату України.