На базі районного стадіону пройшли змагання вихованців відділення велоспорту з загально – фізичної підготовки. До програми змагань було включено стрибок з місця, згинання та розгинання рук в упорі лежачи та підтягування ніг до тулуба лежачи на колоді. В змаганнях прийняли участь наймолодші вихованці – юнаки 2009-2011 років народження. Абсолютним переможцем став учень КЗ «Золочівський ліцей №2» Багач Владислав.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/84352751_1557006631123231_8328661444937646080_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=E580HmcmMCoAX8ee4m4&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=189249dcc3d1cea0507677008b210a71&oe=5E940A3B)