30.01.2020 року на базі КЗ “Золочівський ліцей №1″відбулося засідання методичної студії вчителів фізики та астрономії на тему: “Підвищення фахової компетентності вчителів фізики – запорука якісної природничої освіти “. Керівник студії Ярослав О.А. повідомив про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики. Також був проведений практикум по розв’язуванню олімпіадних задач з фізики, який підготували Сорока Л.В., Гусєв А.В., Маковей В.C. та Харченко Н.М.
В роботі методичної студії взяла участь методист відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради Скляренко Т.О.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/83764576_1557972151026679_1145279684045438976_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=spehpOI1XBUAX-4bhmd&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=d4c5d9fc700fde1c8bf5bce53523933f&oe=5ED1B1E0)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/83567543_1557972734359954_762476176735207424_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=30F3egHGtZMAX8gWdiJ&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=29c25c89d599163e4e40950c67f08f3d&oe=5EDB229D)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/82982510_1557973141026580_1486780565339242496_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=NSQ2q2IfeV0AX_-DUSS&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=80470e6467ff9e9e30ea2bc55254d025&oe=5E8E1674)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/84728868_1557973324359895_7293213278765842432_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=YRwCaUo8SO4AX8jtpn4&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=a37ffe17081cf151acca29e055342964&oe=5EC3AEE2)