На базі фізкультурно – оздоровчого комплексу 15 лютого відбувся турнір пам`яті колишнього учителя фізичної культури Золочівської загальноосвітньої школи №2, а потім директора Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи Юрія Івановича Вороніна. Турнір пройшов за ініціативи старшого тренера з футболу Харківського училища фізичної культури Скачка О.І., при підтримці Золочівської селищної ради, рідних, друзів, знайомих Юрія Івановича. В турнірі прийняло участь шість юнацьких команд 2007 року народження з міста Харкова, Пісочіна та місцевої команди Золочівської ДЮСШ. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник Золочівського селищного голови Головань С.О. В запеклій боротьбі переможцем турніру стала дружна команда Пісочинської ДЮСШ.
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/86738659_1574811336009427_1937137139347095552_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=fL0vqC5Zx0AAX9i_oXZ&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=f5ba7d43b626c1f11c7684639b70c625&oe=5EF7B5F8)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/86727024_1574811356009425_4826316151367663616_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=2hmpbfnZmD8AX8eSdSI&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=7&oh=cf583f1c95b59c43777f220dd463f590&oe=5F0331C4)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/86643504_1574811352676092_7758132648060387328_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=zeFmTXj6GpAAX_PXZ_V&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=7&oh=eaaa704dcc08d46181eb4237b074ebde&oe=5ECC590A)
![Світлина від Відділ освіти,молоді та спорту Золочівської селищної ради.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s235x165/86601702_1574811572676070_6856705517566296064_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=jTN5Oravz60AX_uxHkn&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=7&oh=4b3fd2fa347e1eaa1a8202fa8d074cb5&oe=5ECA02B9)