Для старшокласників КЗ “Феськівський ліцей” Золочівської селищної ради було проведено захід «Масляна, масляна, яка ти смачна». Діти принесли різноманітні, смачненькі млинці та пироги, сметану, які приготували власноруч або з рідними, а потім поласували ними.
Учні початкових класів разом зі своїми класоводами зустріли весну на подвір’ї ліцею веселими іграми та прогнали символічну зиму.
Діти 6 – 7 класів взяли участь у вікторині «Вас вітає Масляна». Учні ознайомились з традиціями та обрядами цього свята.
![Світлина від Феськівський Ліцей.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/87741978_242545123418856_2298773677728071680_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=A3At4gG0pcEAX9YUu3O&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=ca56e5f2cd0599bd9a8f97eb2a344c3e&oe=5EF00FB8)
![Світлина від Феськівський Ліцей.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/87519323_242545183418850_2972038672146235392_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=-p8_ycpY6pYAX9uxN1z&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=6&oh=15b3c8cae5a4c295cb7142e8f735ed63&oe=5EBF4168)
![Світлина від Феськівський Ліцей.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s261x260/87520542_242545243418844_229350549231763456_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=ywjc2K3plPAAX9_Fhni&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=7&oh=8b713b4b8a8cb253369a72b741a61307&oe=5EF9C6EC)
![Світлина від Феськівський Ліцей.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s261x260/87479818_242545286752173_7652841937115807744_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=29nZ1XnUurwAX9LrTmD&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=7&oh=414861874e612516930b85bb7adfcb77&oe=5EB83FCC)
![Світлина від Феськівський Ліцей.](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s261x260/87775486_242545396752162_3848553978711244800_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=BId9fcZHQ-oAX-ziY87&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&_nc_tp=7&oh=f6b0828d02300be4d37f31ad3c71438e&oe=5EEC5DD6)