Користуємося Інтернетом безпечно!![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
Карантин і дистанційка однозначно збільшили роль Інтернету в нашому житті. Що би ми робили без нього, всеосяжного і безперебійного, в ці непрості часи?!
Задля навчання чи розваг, але діти теж більше проводять часу в мережі
.
![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
Тож нагадуємо: робота з гаджетами має бути обмежена. Для учнів 1 класу рекомендований час – не більше 10 хвилин без перерви; для старшої школи – до 30 хвилин.
Але не менш важлива інформаційна безпека.
Важливо пам’ятати, що діти до 13 років повинні користуватися такими сервісами, як Google та YouTube з батьківського акаунту чи акаунту, де встановлений модуль “Батьківський контроль”.
Цей термін застосовують до сервісів, які обмежують доступ до використання програм, що негативно впливають на дитину та виконують такі функції:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
місцезнаходження та активність пристроїв.
І пам’ятайте самі та розкажіть дітям:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Будьте здорові та в безпеці!![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)