З 24 лютого заклади освіти працюватимуть в умовах адаптивного карантину з відповідним поділом територій на чотири рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 − «зелений», «жовтий», «помаранчевий», «червоний».
Задля збереження життя й здоров’я учасників освітнього процесу заклади освіти мають реалізувати всі дієві та своєчасні протиепідемічні заходи, визначені для «жовтого» рівня небезпеки, зокрема обмеження на проведення масових заходів
https://bit.ly/3pMnLvh
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)