КЗ “Золочівський ліцей №1” Золочівської селищної ради.
Привітали вчителів-пенсіонерів зі святом 8 Березня![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
Ваша професія – це величезна праця, говорити про користь якої не варто, адже і так всі розуміють, що без вчителів не було б нічого. І все ж в першу чергу Ви – жінки. Красиві, добрі, що ставилися до своїх учнів так, як до власних дітей. Найчастіше ви приділяли нам уваги набагато більше, ніж власній сім’ї. Ми вітаємо Вас з 8 Березня і бажаємо, щоб початок весни перетворився для вас у розквіт нового прекрасного життя, на яке Ви, без сумніву, заслуговуєте!![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)