12 березня 2021 року, в Золочівському ЗДО N1, за участю психолога Вікторії Ткаченко та педагогів нашого закладу проведено тренінг професійного розвитку, де проаналізували досягнення 2020 року, визначили напрямки професійного розвитку в 2021 році, обговорили фактори, що сприяють мотивації до вдосконалення педагогічної майстерності. Такого виду тренінг формує позитивний психологічний клімат в педагогічному колективі.
Свої відгуки та почуття учасники озвучили після тренінгу![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![💖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te9/1/16/1f496.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![💖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te9/1/16/1f496.png)