10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На тестування було зареєстровано понад 120 тисяч осіб. За оперативними даними, явка по Україні становила 93-95%. Остаточна інформація буде оприлюднена Українським центром оцінювання якості освіти.
Пробне ЗНО проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.
Пробне ЗНО відбулося в більшості регіонів України, крім м. Києва, Чернігівської та Миколаївської областей. Згідно з рішенням Українського центру оцінювання якості освіти bit.ly/3cWSGSr, через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлювало доїзд зареєстрованих учасників та педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробне ЗНО в цих трьох регіонах перенесено на 24 квітня.
Зазначимо, що пробне тестування надає учасникам право на ознайомлення з процедурою основної сесії ЗНО.
За актуальною інформацією слідкуйте на офіційних ресурсах Міністерства освіти і науки України (сайт https://mon.gov.ua/ua, Facebook-сторінка https://www.facebook.com/UAMON, Telegram-канал https://t.me/UAmonogram), а також на сайті УЦОЯО https://testportal.gov.ua/.