22 вересня КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» була проведена нарада заступників директорів із навчальної та навчально-виховної роботи закладів освіти Золочівської селищної ради. На засіданні були розглянуті питання нормативно – правової бази, яка забезпечує організований початок та подальший перебіг 2021/2022 навчального року, організації інклюзивного навчання, обговорено новий Державний стандарт базової середньої освіти та інші нагальні питань щодо організації освітнього процесу у закладах освіти.
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/242464996_305018301431595_8685858565946622014_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=yXr4yIwuwFMAX_r_ujo&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=26f23d4a28c683d489be4bf5900c908d&oe=6173686F)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s960x960/242582312_305018281431597_7610122328173351833_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=frqIkvR3ytAAX8k2ASf&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=e420fcae120111f044e5d4976a42a022&oe=6173635A)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/242668082_305018328098259_177749949356839044_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=aM6A86wO060AX9v39Jr&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=41385af82bc77111b12ba207dbb86e65&oe=617194D3)