У Будинку дитячої та юнацької творчості Золочівської селищної ради капітально відремонтовано дах, кімнати гігієни, замінено сантехніку, системи водопостачання та водовідведення, в окремих кабінетах встановлено віконні блоки.
Такі приємні зміни в закладі відбулися дякуючи спільному проекту селищної ради та депутатів обласної ради Миколи Куценка, Капітоліни Гурової, Олени Онацької. Співфінансування ремонту – дуже суттєва і своєчасна підтримка! Тепер наші талановиті діти матимуть можливість розвиватися у більш комфортних умовах. А завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій на підтримання належного температурного режиму витрачатиметься менше бюджетних коштів.
Для керівників, депутатів і будівельників вихованці БДЮТ підготували і вручили символічні подарунки, пов’язані з відзначенням у наступному році 300-річчя від дня народження видатного українця, філософа Г.С.Сковороди.
Тільки разом можна зробити більше добрих справ!
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p600x600/249196768_1244816412653967_937767265470281353_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=1G8J9l0YydAAX8Ma-uk&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=09ee961f8b49f47dde365fdba49fd935&oe=61A6BA2E)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p600x600/249249134_1244816362653972_5323200539746951321_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=-AW7DU19ZGcAX-fA9Iz&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=0bfe0eabc14124bb3a8791e4a9d4c07b&oe=61A68F95)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p600x600/249665328_1244815952654013_5666359603443928689_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=0l_23jwCJEgAX8uD7N_&tn=_9Cott4jjtlOA5oT&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=7cc604b2a048678d72cbae7a852e25aa&oe=61A7D451)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p600x600/249249522_1244816152653993_8254040667310414225_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=RDPCryOJYJgAX-kzLH0&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=86d724aeabb689e3027b7060fd7af65c&oe=61A5AF35)