Золочівський заклад дошкільної освіти №1 Золочівської селищної ради.
З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей, підвищення ефективності проведення роботи по виробленню дій, правил та навичок безпечної поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму, минулого тижня в нашому закладі проведено Тиждень безпеки дитини. #ЗВІТОБЖД
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/253990387_1035921620536398_1115499384126387018_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=GVsQvLHKjoYAX-hptOh&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=69725c9b5ab5fd5beee924ce56f22306&oe=61B182B8)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p640x640/253948016_1035921667203060_2389799557844011541_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=IAwVruCmmUgAX-Z74Yr&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=5e9a68b5e2fb39d17bf3249d639edc6b&oe=61AE430C)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p600x600/253898275_1035921723869721_4055794773022314825_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=z7R1sFBEEz8AX8QGOdi&tn=_9Cott4jjtlOA5oT&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=5f66643b9792969fec973e1a574fa94f&oe=61B10911)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/254873447_1035921807203046_3572567036528321316_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=-KaVNWUuX_sAX8hLpTz&tn=_9Cott4jjtlOA5oT&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=7482961397ef149c30a2eb71157fccbd&oe=61AF3E75)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p480x480/254029282_1035921860536374_1162137990334376720_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=ymF01JrORzsAX8cPaxy&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=d2550ec2723566ace7b42bb69298cd30&oe=61B05851)