На площі Слобожанській урочисто засвітили вогні головної Новорічної ялинки. Зібралися дорослі й діти, аби всі разом поринули у святкову атмосферу. Мешканців громади розважають Дід Мороз та Снігуронька, працює фотозона.
«Щиро зичу, аби всі ваші негаразди залишилися у старому році. Будьте здоровими, щасливими і мрійливими і нехай усі ваші мрії збудуться!», – з початком новорічних свят всіх присутніх привітав селищний голова Віктор Коваленко.
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269603667_1280975309038077_4660946626342254241_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269607024_1280975232371418_8926948574754332363_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269604859_1280975385704736_3906613418326533202_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269591736_1280975065704768_5328460583717608530_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269684434_1280975462371395_8555410906008647336_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269613914_1280974439038164_8624482663772068000_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269602097_1280975242371417_2606310578727982899_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269624974_1280975562371385_6016748604943066238_n-300x200.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269622918_1280974849038123_5545350983087743957_n-300x200.jpg)