До уваги батьків!

До уваги батьків!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) відділ освіти, молоді та спорту надає наступні роз’яснення щодо забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року.

У межах академічної автономії, відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту»питання організації освітнього процесу, виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішніми питаннями кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників. Разом з тим, заклади загальної середньої освіти керуються листами Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 року № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти»  та від 16.04.2020 року № 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року» .

Так буде проведено підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр. На початку 2020-2021 навчального рокубуде суттєво збільшенокількість навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік.

Відповідно до наказу МОНУ від 30 березня 2020 року № 463, учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації.

Учні 11-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Терміни його проведення будуть визначені після прийняття Урядом рішення щодо послаблення карантинних обмежень.

Навчальний рік завершиться відповідно до структури, визначеної закладом загальної середньої освіти на початку навчального року.

            З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, в тому числі свято Останнього дзвоника та випускні вечори.

            Зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти буде проводитись відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367. Терміни прийому документів та способи їх подання будуть оприлюднені на веб-сайтах закладів освіти.