Останній дзвоник!
31 травня в закладах загальної середньої освіти Золочівської селищної ради відбулося « свято останнього дзвоника» .Він пролунав для 2409 учнів, констатуючи той факт, що 2018-2019 навчальний рік закінчився. Для малечі він сповістив про те, що настала чудова пора – літні канікули, для випускників він трохи сумний, бо сповістив про розставання з дитинством. Цей день важливий для всієї Золочівської громади. На святі в закладах загальної середньої освіти були присутні представники Харківської обласної державної адміністрації, керівництво Золочівської територіальної громади, Золочівської районної державної адміністрації, районної ради та керівники структурних підрозділів громади, почесні гості та батьки.
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190531_091237-300x225.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190531_093900-300x225.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/P5310079-300x240.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/P5310100-300x159.jpg)
![](http://zolochivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/P5310108-300x166.jpg)